Opinie i dyskusje o projekcie

Zapraszamy do udziału w projekcie !!!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RomekS

Odp:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: RomekS »

No dobra ....
dostałem za swoje...
:S :S :S
:sick:
Awatar użytkownika
JurekBin

Post autor: JurekBin »

no dobra.
Chłopaki Ci darują pewnie jak zakupisz za karę jakieś 10 dremelków albo wagon drewna :) :) :) :)
A u mnie jakies blaszki zamówisz ;)

Sądzę, że dobrze że sprawa się wyjaśniła i można sobie dalej modelować.

Jurek
Awatar użytkownika
rczarnec

Post autor: rczarnec »

Spokojnie panowie....
To forum wzbudza mój szczery podziw za panującą na nim atmosferę przyjaźni i chęci niesienia pomocy. To dzięki Wam zacząłem swoją przygodę z modelarstwem i wpadłem. Ponieważ sam jestem żywo zainteresowany K&M (kończę właśnie dżonkę) oferuję swoją pomoc przy opracowaniu planów. Co prawda nie mam wykształcenia technicznego (jestem lekarzem), ale dzięki decyzjom dotyczącym mojej kariery zawodowej w tym kraju mam obecnie trochę wolnego czasu. Nie wiem jak długo potrwa taki stan (słodkiego lenistwa zawodowego) ale chętnie wezmę udział w projekcie.
Rysunki mogę wykonać jedynie w Corelu, bo ten program mam opanowany w stopniu pozwalającym na wykonanie "rysunku technicznego". Jeśli Autorzy projektu są zainteresowani, to proszę o próbkę planów, a ja postaram się jak najlepiej przygotować je i zaprezentować. Jeśli będą OK to nic nie stoi na przeszkodzie, abym dołożył swoje pięć groszy do Waszej pracy. Proszę potraktujcie moją propozycję poważnie.
Ponieważ kocham mój zawód (tak, kocham :silly: ) to chcę dalej z niego żyć. Wiążące decyzje będę musiał podjąć dopiero na wiosnę, może późną zimą, do tego czasu służę swoją pomocą.

Robert.
Pozdrowienia
Robert Czarnecki
Awatar użytkownika
JurekBin

:) Robert.
Ja Ci daję oklaska już teraz!
A może inni też. Nawet jeśli dodasz parę kresek do rysunku to i tak będzie fajnie. Dzielisz się swoim czasem!!!
Awatar użytkownika
krzysztof

Post autor: krzysztof »

A ja jestem dumny z siebie samego oraz z Roberta. Jerry ma pomocnika i to wolontariusza, a nie z naboru koniecznego. Oby takich ludzi na Kodze wiecej.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
Awatar użytkownika
radek

Post autor: radek »

Panowie proszę o rozwagę w słowach bo zamknę wątek.

To jest pierszy taki kurs w internecie, nikt inny w sumie nie miał odwagi czegoś takiego robić przed nami.
Osobiście dziękuję i Mirkowi, i Jerremu, i Tobie Romku za K&M. To Wy wszyscy razem jesteście motorem napędowym tego przedsięwzięcia.

Jeszcze raz proszę o rozwagę w słowach. Osobiście uważam dyskusję za zamkniętą, jeżeli nie, to proszę o dalszą wymianę na priv. Konstruktywne posty typu "pomogę" mile widziane.

Radek.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
JurekBin

Radek,
my rozważamy każde słowo.
Puściły pewne wentyle i już.
Temat jest zamknięty, ale proszę nie kończ w ten sposób tak konstruktywnej debaty ot tak i już.

Temat zamnknięty. Robert pomoże i każdy za nas w jakiś stopniu. Daliśmy sobie buzi na pogodzenie i po awanturze. Skoro jesteśmu w "domowym" forum to chyba czasami każdy może coś powiedzieć co mu leży na sercu.

A teraz, już nie odpowidadajcie na ten post. :)

Jurek
Awatar użytkownika
rczarnec

Pilne: Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: rczarnec »

Wybaczcie, ale jeszcze jeden post. Proszę autorów projektu o przesłanie mi swoich kontaktów (e-mail), chciałbym przedstawić próbkę swoich możliwości. Poprzez PW na forum chyba nie da się przesłać plików (chyba że źle szukam).

EDIT: OK, NIEAKTUALNE, WYSŁAŁEM DO MIRKA.
Pozdrowienia
Robert Czarnecki
Awatar użytkownika
jerry_bee

Odp:Pilne: Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: jerry_bee »

dzięki Robertowi, jego błyskawicznej interwencji i solidnej pracy możemy przedstawić w końcu kolejną część rysunków naszego kursu.
niniejszym składam Ci serdeczne podziękowanie za pomoc! dla uczestników kursu mam przyjemną informację - Robert rozrysował również żagle K&M, niedługo pojawi się odpowiedni rysunek na Kodze.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
krzysztof

Odp:Pilne: Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: krzysztof »

Widzisz Radku, zadziałało!!. Jerry ma w Robercie wielką pomoc, a korzyść my wszyscy. Czyli mniej żądań a więcej udziałów własnych.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
ODPOWIEDZ