Ogłoszenie - nadchodzą zmiany! - Nachodzi nowa Koga!

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

Awatar użytkownika
sferoida

Re: Ogłoszenie - nadchodzą zmiany! - Nachodzi nowa Koga!

Post autor: sferoida »

o'k
Trzeba będzie trochę przywyknąć i pozmieniać zakorzenione przyzwyczajenia.
Nawet tego "więcej" musiałem się naszukać :)
pozdrawiam Radek
Awatar użytkownika
radek
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Post autor: radek »

Artek pisze:http://www.koga.net.pl/forum/viewtopic.php?f=534&t=47143&start=20#p87280
viewtopic.php?f=534&t=47143&start=20#p87286

dali pisze:Ja mam drobną uwagę, po przeniesieniu postów na nową Kogę, np. w relacji Rafała ( ralfie) zniknęło kilka postów. Na starej Kodze w wątku „kolejny HMS Enterprize” jest 263 posty a na nowej 251, nie wiem jakie posty uciekły, ale biorąc pod uwagę że relacje na Kodze są szczególne, wyjątkowo pouczające to obawiam się, że zniknęły ważne zdjęcia i opisy Rafała i innych kolegów.

Podobna sytuacja jest w mojej relacji „HMS Bounty” – na starej Kodze 300 na nowej 296, w relacji Adama (oksala) „HMS Royal William” stara 614, nowa 591. Itd. Martwi mnie że stara Koga pewnie zostanie zamknięta a na nowej mogą nie znaleźć się bezcenne zdjęcia i opisy.

W skrypcie migracyjnym faktycznie był błąd, dzięki chłopaki za te uwagi.
Po ponownej migracji postów powinno być ok, chyba już nawet doszły. Dodatkowo dodałem do kroków podczas migracji krok zliczenia postów i porównania, czy na nowej i starej Kodze jest tyle samo.

EDIT:
ten sam problem dotyczył ilości tematów, też poprawione i załatane, po ponownej migracji będzie ok.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
Karrex

Post autor: Karrex »

Radek, w Twojej "wizytówce" z prawej strony coś jest nie tak, ja widzę same quoty ;) :lol:

Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Pozdrawiam
Karol

W stoczni: Santa Maria, San Juan Bautista, Santisima Trinidad, L'Ambitieux

Pozłotnictwo

Obrazek
Awatar użytkownika
radek
Kontakt:

Post autor: radek »

tak, wiem. Bug do poprawy, mam na liście.
Radosław Kubera
Koga Portal
ODPOWIEDZ